Black Friday 2022 – jak co roku przygotowałem dla Was przegląd najlepszych ofert podróżniczych. Zapraszam do lektury i zakupów z dużymi rabatami 🙂

Black Week w LOT

W nowej promocji lotu kupicie bilety w obie strony już od 169 złotych. Promocja trwa do 29 listopada. Rezerwacji dokonacie pod tym adresem.

Booking Black Friday Deals

Booking przygotował specjalną ofertę w której oszczędzić możecie co najmniej 30% na rezerwacje do końca tego roku. Oferta ważna jest do 1. grudnia 2022 roku. Rezerwacji dokonacie tu. 

Qatar Airways 

Qatar Airways oferuje promocyjne loty w klasie ekonomicznej od 2319 złotych, i w klasie biznes od 9.759 złotych. Promocja trwa do 30 listopada. Rezerwacji dokonacie pod tym adresem.

Marriott

Marriott oferuje rabat 20%, przy rezerwacji pobytów do 29 listopada. Rezerwacji dokonacie pod tym adresem.

Travelist

Travelist oferuje zniżki aż do 70% w „najlepszych hotelach”. Promocja trwa do 28 listopada. Rezerwacji dokonacie tu. 

Accor

Accor nie przygotował żadnej specjalnej promocji na Black Friday oprócz 25% zniżki na hotele w Ameryce. Trwają jednak regularne promocje tej sieci. Rezerwacje w Accor zrobicie tu. 

IHG 

IHG ma specjalne oferty w ramach Cyber Sale tylko dla członków swojego programu lojalnościowego. Zarezerwować możecie je tu.

Jeśli zobaczyliście gdzieś inne ciekawe oferty, chętnie dodam je do tego zestawienia. Skontaktować się ze mną można pod adresem e-mail podanym w zakładce kontakt.