Na początek muszę Was uspokoić, Wasze punkty są bezpieczne a program nadal będzie działał, lecz pod zmienioną nazwą – zamiast Le Club, będzie to teraz ALL – Accor Live Limitless. Zmienia się także nazwa całej sieci – nie będzie to już Accor Hotels ale po prostu Accor.

Le club Accor Logo
Nowe logo Accor
Le club Accor Logo
Nowy program ALL

Można więc zadać pytanie po co te zmiany i co nowego pojawi się w programie ALL. Nie zmienią się podstawowe zasady programu (o których pisałem tutaj), w programie nadal będziecie mogli zbierać punkty w 30. markach hotelowych, a także (nowość) szerokiej kolekcji barów, restauracji, klubów i niezapomnianych, bezcennych wrażeń. Zgodnie z informacją prasową w ALL pojawi się nowy status premium, wzbogacone zostaną korzyści, pojawi się nowa aplikacja cyfrowa i nowi partnerzy. 

Accor wprowadził także nowe logo firmy. Dwie odrębne marki, Accor i ALL, będą wykorzystywały ten sam znak w postaci monogramu „A”, który symbolizuje doskonałość grupy i który łączy literę A z bernache (gęś), która jest historycznym znakiem grupy. Program ALL zastąpić ma Le Club Accor Hotels w przeciągu roku.