Dopiero co zakończyła się świetna promocja w Accor (o której pisałem tutaj), a już dostępne są dwie kolejne – nie mniej ciekawe – weekend za pół ceny i dodatkowe punkty Rewards. Za kilka dni nastąpi także otwarcie pierwszego w Polsce hotelu MGallery by Sofitel – wiosna w Accor zapowiada się bardzo interesująco. 

Weekend za pół ceny
Weekend za pół ceny
Weekend za pół ceny
Weekend za pół ceny
Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny 

W ramach akcji Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny wybrane hotele Accor oferują 50% zniżki liczone od taryfy flex z dodatkowo wykupiony śniadaniem. Możecie zarezerwować hotele w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie, Gdyni i Gdańsku. Na moim blogu opisywałem wybrane hotele dostępne w tej promocji np. Novotel Wrocław Centrum i Novotel Poznań Centrum. Przykładowe ceny promocyjne: Sofitel Wrocław Old Town za 239 złotych za dobę (pytajcie tam o nowe pokoje), Novotel Poznań Centrum za 166,50 złotych za dobę, Mercure Poznań Centrum za 194 złote za dobę.  

Stawka promocyjna zawiera śniadanie, a rezerwacje musicie zrobić do 13 marca na pobyt od 15 do 17 marca. 

Weekend za pół ceny
Weekend za pół ceny
Weekend za pół ceny
Weekend za pół ceny
Wiosenny bonus w Europie wschodniej – 90 Euro w punktach Rewards

Druga z promocji przypomina tą która właśnie się zakończyła. Musicie zarezerwować maksymalnie trzy pobyty po dwie noce każdy. Za każdy pobyt dostaniecie dodatkowe (oprócz standardowych i statusowych) punkty Rewards.

Pierwszy pobyt na minimum dwie noce – 1000 punktów Rewards

Drugi pobyt na minimum dwie noce – 1500 punktów Rewards

Trzeci pobyt na minimum dwie noce – 2000 punktów Rewards

W sumie możecie zyskać 4500 punktów Rewards wartych 90 Euro.

Rezerwacja oferty do 18 marca 2019 roku a pobyty do 7 kwietnia 2019 roku.

Kraje w których możecie zbierać dodatkowe punkty w tej ofercie to Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czechy, Węgry, Litwa, Łotwa, Polska, Macedonia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia

Do oferty należy się zapisać, oferta tylko dla członków Le Club, rezerwacja tylko przez oficjalne kanały rezerwacji Accor w tym stronę www.